Skontaktuj się

+48 42 710 50 00

mitmar@mitmar.pl

 

Więcej

Kontakt

Renata Kuźmińska

Mail: mitmar@mitmar.pl
Tel: 42-710-50-00
Fax: 42-710-50-01
Specjalista ds. sprzedaży

Maja Janowska

Mail: mr@mitmar.pl
Kom: 691-521-060
Tel: 42-710-50-50
Skype: maja.rebowska
Języki: polski, angielski, hiszpański
Kierunek
Handlu:
Europa, Afryka
Specjalista ds. sprzedaży

Magdalena Roza

Mail: mro@mitmar.pl
Kom: 504-002-866
Tel: 42-710-50-83
Skype: mitmar43
Języki: polski, rosyjski, angielski
Kierunek
Handlu:
Europa
Specjalista ds. Sprzedaży
i Logistyki Morskiej

Anna Majek

Mail: am@mitmar.pl
Kom: 691-521-051
Tel: 42-710-50-21
Skype: ania.majek
Języki: polski, angielski, portugalski
Kierunek
Handlu:
Europa, Azja

Specjalista ds. Sprzedaży

Aleksandra Tomczyk

Mail: a.tomczyk@mitmar.pl
Kom: 607-068-706
Tel: 42-710-50-47
Skype: a.ciaja
Języki: polski, angielski
Kierunek
Handlu:
Europa
Dyrektor ds. Handlu
z Krajami Wschodnimi

Oleg Andrejew

Mail: oa@mitmar.pl
Kom: 691-521-065
Tel: 42-710-50-53
Skype: oland-mitmar
Języki: polski, rosyjski
Kierunek
Handlu:
Rynki wschodnie
Europa

Specjalista ds. sprzedaży

Wiera Siewierska

Mail: vs@mitmar.pl
Kom: 515-153-791
Tel: 42-710-50-85
Skype: mitmar19
Języki: polski, rosyjski
Kierunek
Handlu:
Rynki wschodnie
Europa
Projekt Manager
ds. handlu mięsem chłodzonym

Monika Lech

Mail: ml@mitmar.pl
Kom: 697-950-847
Tel: 42-710-50-80
Skype: live:ml_1868
Języki: Polski
Kierunek
Handlu:
Polska

Analityk

Wiktor Radziński

Mail: w.radzinski@mitmar.pl
Tel: 42-710-50-55
Skype: live:mitmar23
Języki: polski, angielski

 

 

Dyrektor Działu Zakupów

Iwona Małek

Mail: i.malek@mitmar.pl
Kom: +48 691-521-064
Tel: +48 42-710-50-93
Skype: mitmar.im
Język: polski, angielski
Specjalista ds. zakupów

Aneta Kowalczyk

Mail: a.kowalczyk@mitmar.pl
Kom: +48 504-252-924
Tel: +48 42-710-50-18
Skype: mitmar.44
Język: polski, angielski
Specjalista ds. zakupów

Anna Rogala

Mail: a.rogala@mitmar.pl
Kom: +48 691-521-062
Tel: +48 42-710-50-17
Skype: mitmar.40
Język: polski, angielski
Specjalista ds. zakupów

Iwona Sobanda

Mail: i.sobanda@mitmar.pl
Kom: +48 691-521-050
Tel: +48 42-710-50-94
Skype: mitmar63
Język: polski, angielski
Specjalista ds. zakupów

Elżbieta Walak-Koła

Mail: e.walak@mitmar.pl
Kom: 607-068-712
Tel: 42-710-50-32
Skype: mitmar.56
Język: polski
Specjalista ds. zakupów

Jarosław Niedzielski

Mail: j.niedzielski@mitmar.pl
Kom: 605-235-020
Tel: 42-710-50-13
Skype: mitmar21jn
Język: polski
Dyrektor ds. klientów strategicznych

Krystyna Wójcik

Mail: k.wojcik@mitmar.pl
Kom: 601-061-067
Tel: 42-710-50-10
Skype: mitmar.9
Język: polski

  

 

 

 

 
 

Specjalista ds. logistyki zagranicznej      

Bogusław Markowski

Mail: b.markowski@mitmar.pl
Kom: 516-063-607
Tel: 42-710-40-14
Skype: wowka_22
Trans: 167114-9
Kierownik ds. logistyki

Wiesław Janowski

Mail: w.janowski@mitmar.pl
Kom: 607-068-701
Tel: 42-710-40-22
Skype: mitmar46
Dyrektor magazynu 

Łukasz Majczak

Mail: l.majczak@mitmar.pl
Tel: 42-710-40-50
Pełnomocnik ds. systemów jakości  

Jolanta Jóźwicka

Mail: j.jozwicka@mitmar.pl 
Tel:  42-710-40-15